Wykonanie hal stalowych
Profil działalności Spółki opiera się na wykonawstwie obiektów przemysłowych i mieszkalnych w technologii tradycyjnej oraz technologii konstrukcji stalowych. Firma STALKONCEPT od 2001 roku buduje swoją markę w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Posiadamy zaplecze produkcyjne, umożliwiające wykonanie prefabrykowanych elementów stalowych we własnym zakresie.

Hale stalowe to w większości budynki jednokondygnacyjne, jedno lub wielonawowe. Konstrukcję nośną tworzy układ przestrzenny złożony ze słupów, dźwigarów, elementów nośnych pokrycia i stężeń ściennych i dachowych. Wśród tych obiektów, budowli o charakterze gospodarczym przeznaczonych do prowadzenia działalności gospodarczej i przemysłowej poczesne miejsce zajmują hale

produkcyjne. Pomimo podobnej konstrukcji hal, fundamentów, posadowienia słupów są jednak spore różnice polegające na większej
wytrzymałości konstrukcji. Na halach produkcyjnych, jedno, dwu lub trójnawowych, do celów produkcji są instalowane różnego rodzaju urządzenia takie jak suwnice, dźwigi, podnośniki. Linie produkcyjne ułożone w ciągi technologiczne muszą mieć zapewnione ciągi wentylacyjne, instalacje zasilania w energię elektryczną lub instalacje sprężonego powietrza co nie występuje np. w halach będących przeznaczonych na magazyny. Często w halach produkcyjnych wydziela się osobne pomieszczenia biurowe i sanitariaty lub specjalnie odgrodzone od głównych przestrzeni na których odbywa się produkcja. Posadzki w takich halach są wykonane zgodnie z wymaganiami procesów transportu przewidzianych w toku produkcji.


Przeprowadzamy również optymalizację rozwiązań konstrukcyjnych w zakresie konstrukcji stalowych, celem zmniejszenia wagi i przyspieszenia procesów produkcyjnych. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników oraz kadry technicznej umożliwia przyjęcie rozwiązań zaspokajających potrzeby naszych klientów.

 
     
   
 
licznik odwiedzin - 2494744        | mapa strony | © 2009-2011 Utworzono w systemie darmowe strony TopCMS